KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086093
nr 1508 6093
Oidentifierad konstnär. Signerad, Sydländsk gatuscen. Olja på pannå, 39x47 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:11:51
12/12 18:29:09